Dobrý den, vítejte na webové prezentaci www.trushok.cz. Jmenuji se Radomír Hrabec a svým klientům poskytuji bezdrátové připojení k síti internet prostřednictvím své vlastní sítě, která je postupně budována po celou dobu mé činosti. Na trhu působím již přes deset let a mým cílem je poskytovat kvalitní služby v rozumné cenové hladině s profesionální podporou a uživatelským komfortem na vysoké úrovni. Pro flexibilní zajištění nepřetržitého provozu své sítě a k udržení vysokých nároků na rychlost při řešení případných problémů musím také poděkovat svým rodinným příslušníkům, kteří jsou do procesu zapojeni a TrushokNet funguje v podstatě jako rodinná firma. V současné době TrushokNet skýtá několik set klientů, kterých si velmi vážíme a jsme připraveni ve snaze o rovný a férový přístup nedopustit aby si naši odběratelé přestali připadat jako zákazník či partner.  
Web made by Trushok 
Dobrý den, vítejte na webové prezentaci www.trushok.cz Jmenuji se Radomír Hrabec a svým klientům poskytuji bezdrátové připojení k síti internet prostřednictvím své vlastní sítě, která je postupně budována po celou dobu mé činosti. Na trhu působím již přes deset let a mým cílem je poskytovat kvalitní služby v rozumné cenové hladině s profesionální podporou a uživatelským komfortem na vysoké úrovni. Pro flexibilní zajištění nepřetržitého provozu své sítě a k udržení vysokých nároků na rychlost při řešení případných problémů musím také poděkovat svým rodinným příslušníkům, kteří jsou do procesu zapojeni a TrushokNet funguje v podstatě jako rodinná firma. V současné době TrushokNet skýtá několik set klientů, kterých si velmi vážíme a jsme připraveni ve snaze o rovný a férový přístup nedopustit aby si naši odběratelé přestali připadat jako zákazník či partner.
aktuálně televize profil pokrytí ceník připojení podpora kontakt dokumenty
televize dokumenty aktuálně profil pokrytí ceník připojení podpora kontakt aktuálně televize profil pokrytí ceník připojení podpora kontakt dokumenty